Moravskoslezský sraz lehokol 2014

Ve dnech 27–29.6.2014 se konal Moravskoslezský sraz lehokol. Akce byla v Novém Jičíně v chatové osadě Na skalkách. Rozhodli jsme se jet jenom s Pavlínkou. Hned po práci jsme ulehli na kola a vydali se po vlastní ose na sraz.

Cesta okolo Odry a později okolo Jičínky nás dovedla pod kopec. Na skalky je pěkný stoupáček a tak jsme se na závěr výletu pěkně zapotili. Ubytovali jsme se v objednané chatce. Kola jsme zamkli a šli si pokecat s kolegy lehokolisty.

V sobotu ráno jsme vyprovokovali Juru, aby předvedl svou protidešťovou úpravu své samodomovyrobené lehotříkolky. Pak jsme se seřadili a vyrazili směr Štramberk a Hukvaldy. Na Hukvaldech jsme pojedli a pokračovali přes oboru směr Veřovice. Z Veřovic krásným táhlým klesáním až do Jičína, kde nás čekal závěrečný stoupák. Protože jsme si ho vyjeli už včera, tak jsme si nepotřebovali již nic dokazovat a pěkně jsme ho vytlačili.

Večer hrála v hospodě kapela, která si dovezla vlastní publikum. Bedňáci tancovali i tleskali a povzbuzovali učinkující. Protože ve městě byl zrovna Bierfest tak na taneční večer nikdo nedorazil. Všichni byli tam.

V neděli jsme se ráno po snídani sbalili a po vlastní ose se nnavrátili okolo Odry domů.

Najeli jsme za tento víkend 161 km

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.